FİLE AĞ SİTEMLERİ

ÜRETİM & MONTAJ

Ağ-file ürünlerinin kullanılış amaçlarından bir tanesi güvenliktir. Farklı farklı ortamlar için hazırlanan bu fileler bu ortamlar ile uyum sağlar. Genel olarak dış ortamda kullanılan ağ ip fileler değişken hava koşullarına da son derece dayanıklıdır.

Spor file ağları, oyun alanı içinde ve dışında kullanılır ve topun saha dışına çıkmasını engeller. Bu ağlar istenilen ölçü ve renkte üretilip kısa bir süre içerisinde montajı yapılmaktadır. Başlıca spor fileleri:  Futbol saha filesi, kale filesi,  voleybol filesi, basketbol pota filesi, golf filesi, spor güvenlik filesi, halı saha koruma filesi, ayırıcı file, su topu fileleri, tribün koruma ağları, kayak pistleri koruma ağları…

kalite

Üst düzey kalite

uygun fiyat

Son derece makul fiyatlar

hızlı montaj

En pratik çözümler

norm

spor fileleri

Yalnızca spor filesi olarak kullanılması için özenle ürettiğimiz ağlar, ürettiğimiz diğer tüm file ağlar gibi Türkiye’nin dört bir tarafında yıllardır güvenle kullanılmaktadır. İplerin hazırlanmasının ardından, ürettiğimiz fileler örülerek belirlenen türden spor filesine dönüşüyor. Son aşamada eğer varsa branda gibi ekleri de eklendikten sonra Süper Lig takımlarının stadyumlarından mahalle aralarındaki sahalara kadar geniş bir kullanım alanına sahip spor filelerimizin üretimi tamamlanmış oluyor.

basketbol potası ağı
güvenlik fileleri
norm

güvenlik ağlari

Güvenlik ağları, düşme riski olan tüm yatay boşluklarda, özellikle çelik konstrüksiyon çalışmalarında, şalt boşlukları, asansör boşlukları, kalıp çalışmaları vb. alanlarda güvenliği salamak amaçlı kullanılmaktadır.